Digimeerik OÜ


Alati positiivne ja tulemustele suunatud. Mis paljude jaoks on probleem, on minu jaoks lahendamist vajav väljakutse. 

Põhitegevuseks on sõidumeerikute perioodiline kontroll, eesmärgiga säästa Vedaja ehk Sinu aega ja raha, pakkudes samal ajal parimat teenust, mida on võimalik saada. 99% kordadest teostan sõidumeeriku kontrolli vedaja valdustes või seal, kus on su sõidukid.  Lepingulistel klientidel paindlikumad tingimused.

Teine suur tegevus on sõidumeeriku alane tehniline nõustamine - andmete laadimine, analüüs. Juhul kui sul on küsimusi allalaadimiste alustamisega või küsib Tööinspektsioon / Kindlustus sult digitaalse sõidumeeriku andmeid, siis on sul vaja neid kiiresti saada ja lisaks peavad andmed ka õiged olema. Vastasel juhul tekib ainult peavalu. 

Kolmas valdkond on lisavarustuse ja sõidumeerikute müük. Kui sul on vaja digitaalse sõidumeeriku allalaadijat või on sõidumeerik katki läinud, siis ma suudan sulle pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetse lahenduse. 

Minuga koostöö on lihtne. Sina räägid oma sõidumeeriku mure ja mina lahendan. 


Digimeeriku teekond

Digimeeriku ajalugu ulatub viie aasta tagusesse aega. 2014 aastal tegin esimest korda tutvust sõidumeerikutega. Viie aasta jooksul olen kontrollinud üle 3000 sõidumeeriku nii digi kui ka analoogi. Paigaldanud sadu meerikuid. Analüüsinud üle 8000 digitaalse andmefaili.

Olen koolitanud kümneid ettevõtteid Tachoscani analüüsitarkvaraga töötama. Sealjuures olin ka Tööinspektsiooni Tachoscani tugi aastatel 2015-2016. Ehk täna ma tean, mida nad sõidumeerikute kohta soovivad teada kui nad sinu juurde kontrolli läbi viima tulevad.

Stoneridge poolt litsentseeritud arukate sõidumeerikute töökodade koolitaja. Olen koolitanud 29 sõidumeerikute töökoda Eestis, millest 15 tükki on aruka sõidumeeriku võimekusega.

Olen Tartu Ülikooli õigusteaduskonna vilistlane ning saanud Eesti Kohtuekspertiisi tunnustuse kui meie regiooni ainus riiklikult tunnustatud digimeerikute ekspert.

Nüüd on sinu kord valida. Kas leiad kusagilt parema variandi?

Mina olen valmis sinuga koostööd tegema.


Siim Truusalu

Tegevjuht


Sõidumeerikute kontroll

Hoia kokku enda aega ja ettevõtte raha.

Korruta oma sõidukite arv 200-300€, sest täpselt see on number, mis minuga koos tööd tehes sa kahe aastase perioodiga kokku teenid.

Parim kvaliteet ja kiireim teenus, mida kasutada.
Võta ühendust ☎️
Sõidumeeriku kontroll

Digimeerikute andmed

Andmete laadimine on lihtne kui sa tead, mida sa teed. Kui, aga on olukord, et sa ei ole ennast kurssi viinud ja andmeid küsib Tööinspektsioon või Kindlustus, siis võib lihtsam olla teenus sisse osta, sest sa tahad olla kindel, et andmed saavad alla laetud õigesti ja kiirelt.

Andmete allalaadimise ja analüüsi teenus

Ekspertiiside läbi viimine

Viimastel aastatel on hakanud levima sõidumeerikutele manipulatsiooni seadmete paigaldamine. On juhuseid, kus juhid paigaldavad neid sõidukitele ettevõtja soovide vastaselt.

Teostan nii riist kui ka tarkvara ekspertiise vastavalt tellimusele.

Digimeerikud ja allalaadijad

Kui vana meerik läks katki või soovid selle välja vahetada värskema vastu, siis sul on vaja mõistliku hinnaga kvaliteetset meerikut. Suudan pakkuda sulle uusi ja kasutatud meerikuid, võta ühendust! Kui soovid digimeerikute andmete laadijat või konsultatsiooni, siis haara telefon ja küsi nõu.

Andmelaadijad E-Pood

Mis kasu sina saad?

1 Saad sõidumeerikute küsimustes alati pöörduda konkreetse inimese poole, kes teab ja mäletab sinu muresid.


2 Kiire ja personaalne klienditeenindus. Võid kindel olla, et sinu mure on minu mure nii kaua kui see lahendatud saab.


3 Kvaliteet: 3000+ taatlemist ja 29 koolitatud sõidumeerikute töökoda räägivad enda eest.