Veebilehekülg sõidumeerikutest

In Digimeerik by Siim TruusaluLeave a Comment

www.digimeerik.ee, sest näen igapäevaselt kui palju on kuulujutte, teadmatust ja kvaliteetse info puudulikkust sõidumeeriku tehnilisest poolest.

Enamus teavad ja on kursis töö ja puhkeaegadega, aga kuidas kasutada oma sõidumeerikut nii, et saaksid sellest maksimumi? Mida teha probleemide ja rikete korral? Kelle käest nõu küsida, kes ei rööviks su rahakotti esimese sõna peale?

Lehekülgedel kajastan võimalikult palju kvaliteetset infot nii digi- kui ka kettameerikutest. Samuti saab suureks osaks “tähelepanekud mujalt maailmast“.

Toon välja välja erinevaid juhtide ja ettevõtete elu paremaks tegevaid lahendusi!  Mõtteid, mille peale igaüks ei olegi tulnud ja leiab siit endale midagi kasulikku!

Olen sõidumeerikute kontrolli, adapteerimise ning koolitusegaöd teinud viimased kolm aastat.

Teadmisi on kogunenud hulgaliselt. Leian, et viis kuidas kasulik olla ja ennast edasi arendada – on oma seniseid teadmisi ja tähelepanekuid jagada, sest nii tekib arutelu ja sealt kooruvad välja järgmised mõtted!

Kui mul jääb vastustest või oskustest puudu, siis toetavad mind Stoneridge tehas, erinevad partnerid Eestis ning Inelo, kes on loonud Tachoscani programmid. Selle kõigega tegelen oma igapäevase leiva teenimisel.

Loodan, et igaüks leiab siit endale lugemiseks sobivat, sest luban, et teemadevalik saab olema lai, aga samas sisukas!

Jälgi/Laigi ka Facebooki lehte, sest https://www.facebook.com/digimeerik/ ja www.digimeerik.ee töötavad koos kõige paremini!

[fb_plugin like share=true layout=button_count]

Leave a Comment